Sektörler

Sizin İçin Neler Yapıyoruz?

Alçı

Apron besleyici, çekiçli-pimli-bilyalı değirmen, dozajlı tartım, bant kantarı, tromel elek, döner fırın, kurutucu, jet pulse filtre, siklon, elevatör, zincirli konveyör, bant konveyör, hava kilidi ve helezon konveyörlerin proje, imalat ve montajının yanı sıra mevcut sistemlerin kapasite arttırımları ve iyileştirilmeleri yapılmaktadır.

• Dalsan Alçı Sanayi A.Ş.Gölbaşı/Ankara

İşin Kapsamı: 6 m3 çiftli mikser, fırın besleme ve boşaltma helezonları, zincirli konveyörler, zincirli ve bantlı kovalı elevatörler, elektronik tartımlı, dozajlı mikserler, bantlı konveyörler, döner kurutucular, pimli mikronize değirmenler, toz toplama tesisi, jet-pulse 300 m2 filtre ve fanı, toz toplama siloları imalat ve montajları...

• Dalsan Alçı Sanayi A.Ş.Gölbaşı/Ankara

İşin Kapsamı: 1 ton / saat kapasiteli perlit patlatma tesisinin anahtar teslimi yapımı dahilinde ham perlit siloları, ham perlit besleme sistemi, reaktör, siklonlar, torbalı filtre, perlit siloları, helezon konveyörler, hava kilidi ve döner besleyicilerin imalat ve montajları...

Cam

Sınıflandırıcı (klasifikatör), elevatör, zincirli-bantlı-vidalı konveyör, hava kilidi, siklon, seperatör, jet pulse filtrelerin proje, imalat ve montajı yapılmaktadır.

Çimento

apron besleyici, çekiçli-pimli-bilyalı değirmen, dozajlı tartım, bant kantarı, tromel elek, döner fırın, kurutucu, jet pulse filtre, elevatör, zincirli konveyör, bant konveyör, hava kilidi, siklon, seperatör, helezon konveyörlerin proje, imalat ve montajının yanı sıra mevcut sistemlerin kapasite arttırımları ve iyileştirilmeleri yapılmaktadır.

• Alfer/ Akçansa Çimento (Ladik)

İşin Kapsamı: Zincirli & helezon konveyör, hava kilidi imalat ve montajları...

• Alfer/ Akçansa Çimento (B. Çekmece)

İşin Kapsamı: Zincirli & helezon konveyör, hava kilidi, filtre önü soğutma eşanjörü imalat ve montajları... (15 ton/saat)

• Alfer/ Bolu Çimento (Kazan)

İşin Kapsamı: Zincirli & helezon konveyör, hava kilidi, klinker filtre önü soğutma eşanjörü imalat ve montajları... (250 ton/saat)

• Alfer/ Ünye Çimento

İşin Kapsamı: Zincirli & helezon konveyör, hava kilidi, filtre önü soğutma eşanjörü imalat ve montajları... (130 ton/saat)

• Adana Çimento A.Ş. Ceyhan, Adana

İşin Kapsamı: Çift sıra zincirli konveyör imalat ve montajı...

Demir Çelik

Çekiçli-pimli-bilyalı değirmen, dozajlı tartım, bant kantarı, döner fırın, kurutucu, jet pulse filtre, elevatör, zincirli konveyör, bant konveyör, hava kilidi ve helezon konveyörlerin proje, imalat ve montajı yapılmaktadır.

Geri Dönüşüm

Paletli besleyici, çekiçli-pimli-bilyalı değirmen, yıkama tromeli, elevatör, zincirli konveyör, bant konveyör, hava kilidi ve helezon konveyörlerin proje, imalat ve montajı yapılmaktadır.

Maden

Apron besleyici, çekiçli-pimli-bilyalı değirmen, bant kantarı, yıkama tromeli, döner fırın, elevatör, zincirli konveyör, bant konveyör, hava kilidi ve helezon konveyörlerin proje, imalat ve montajı yapılmaktadır.

• Bensan A.Ş. Enez / Edirne

İşin Kapsamı: Bentonit fabrikası bantlı konveyörler, titreşimli besleyici, zincirli konveyörler, elevatör, çekiçli değirmen, sarkaç toplu mikronize değirmen, jet -pulse torbalı filtre, döner vana siklon, elektronik silo kantarı, hava ısıtıcı, pnömatik klapeler ve elektronik kraft torbalama kantarları imalatları...